ASCO Norge er tildelt ny kontrakt på base- og logistikktjenester for Repsol Norge i Tananger og Farsund.
Kontrakten har en varighet på 3 år pluss opsjoner. Avtalen inkluderer også videreføring av tjenester innen lagerstyring, lastbærere, avfallstjenester, transport og fortolling samt personell innenfor logistikk, materiell styring og helikopterkoordinering.
– Det er svært viktig for oss at Repsol fortsatt velger ASCO Norge AS for sine base- og logistikktjenester. Vi ser frem til å utvikle oss videre som selskap og fortsatt være en foretrukken og stolt leverandør til Repsol, sier Øyvind Salte, Commercial Director i ASCO Norge AS.
– Denne kontrakten styrker vår eksisterende aktivitet i Norge, og legger grunnlaget for å videreutvikle det gode samarbeidet vi har med Repsol. Vi vil fortsette å jobbe videre med forenkling, effektivisering og digitalisering av logistikkleveransen, legger Salte til.